Renowacja bulwarów Wrocławia

Renowacja bulwarów


hydropiaskowanie Śląsk hydropiaskowanie częstochowa częstochowa womax piaskowanie elewacji piaskowanie częstochowa
Renowacja bulwarów Odry śródmiejskiej we Wrocławiu
Firma Womax, w sezonie 2014, realizowała mnóstwo mniejszych i większych zleceń, jedną z bardziej wymagających prac była renowacja bulwarów we Wrocławiu.
Oto kilka słów na temat tej realizacji.
Renowacja bulwarów Odry we Wrocławiu to przykład realizacji, którym warto się pochwalić, ponieważ wymagał od naszej firmy zastosowania wielu nowoczesnych technik piaskowania i zabezpieczania powierzchni.
Wykorzystaliśmy większość technik z palety usług firmy womax, w szczególności piaskowanie, hydropiaskowanie, a także techniki zabezpieczające powierzchnie przed wandalizmem (antygraffiti) oraz niekorzystnym wpływem wilgoci (hydrofobizacja).
Nie bez znaczenia pozostawał fakt w jakim miejscu prowadziliśmy prace.
Bulwary to przecież jedno z bardziej reprezentatywnych miejsc w dużym i obleganym przez turystów mieście, jakim jest Wrocław.
Dla naszej firmy i oczywiście dla naszego zleceniodawcy ważne było wykonanie prac w zakresie zgodnym z umową, w terminie oraz w wysokim standardzie.
Prace oczywiście zostały wykonane zgodnie z umową, a wymagały od naszej załogi wykorzystania całego doświadczenia jakie zdobyliśmy wcześniej, w tym umiejętności wspinaczkowych, dzięki którym sprawnie oczyściliśmy wiele trudno dostępnych powierzchni.
Jak widać na zamieszczonych slajdach zakres prac był dość szeroki.
Zakres pracy nie polegał jedynie na piaskowaniu elementów architektonicznych promenady oraz ochronie powierzchni, właściwe prace poprzedzone zostały szeregiem zabiegów, których celem było zabezpieczenie otoczenia przed uszkodzeniami, oraz ułatwiającym naszym pracownikom szybkie usunięcie zużytych w trakcie piaskowania materiałów ściernych. Nasza firma dba o to by pozostawić miejsce pracy w jak najlepszym stanie.
Blog
Strona główna