Piaskowanie karoserii - porady

Piaskowanie karoserii


Piaskowanie_koszty_1

Piaskowanie karoserii

piaskowanie karoserii
Piaskowanie karoserii to usługa, którą wykonujemy bardzo często.
Niemal tak często jak usługa piaskowania elewacji budynków.
Nasi potencjalni klienci pytają o kwestie techniczne, zadają nam pytania o skuteczność piaskowania na przykład starszych zabytkowych aut.
To bardzo rozsądne pytania i chętnie staramy się wyczerpującą na nie odpowiadać.
Jeśli chodzi o piaskowanie karoserii aut zabytkowych, możemy wszystkich uspokoić, niemal każda karoseria, która brana jest pod uwagę przy renowacji nadaje się do piaskowania.
Oczywiście wcześniej nasi pracownicy oglądają taką karoserię, badają stopień jej zabrudzenia i skorodowania, klient otrzymuje informacje o tym jaki stan ma jego karoseria oraz czy nadaje się do wypiaskowania.
Po ustaleniu niezbędnych warunków pracownicy naszej firmy przystępują do prac przygotowawczych, zabezpieczają karoserię i otoczenie, a następnie przygotowują piaskarkę, dobierając także rodzaj i moc czyściwa, to bardzo istotna kwestia, ponieważ zbyt mocny strumień i nieodpowiednie czyściwo może uszkodzić delikatne i skorodowane elementy.
Womax działa od wielu lat, nasi pracownicy są doświadczeni, zatem nie trzeba się obawiać o brak profesjonalizmu.
Na stronie znajduje się kilka fotorelacji przedstawiających usługi piaskowania karoserii.
piaskowanie karoserii Porsche
piaskowanie karoserii Ford Mustang
Jeśli mają Państwo karoserię wymagającą piaskowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, umówimy się na spotkanie i ustalimy dogodne warunki realizacji usługi.
Blog
Strona główna